



Przezroczysta taśma żelowa dwustronnie klejąca o grubości 0,5mm na bazie czystego akrylu o bardzo wysokiej odporności na warunki atmosferyczne.
Aby zamówić produkt prześlij zamówienie na adres order@rolafol.pl. Po jego zweryfikowaniu otrzymasz informacje o szacowanym terminie wysyłki oraz dane niezbędne do jego opłacenia.
Masz więcej pytań? Potrzebujesz asysty przy wyborze właściwego produktu? Skontaktuj się z biurem handlowym pod adresem biuro@rolafol.pl lub zadzwoń na numer +48 509 645 593.
Ten produkt jest dostępny w ofercie Sklepu / Serwisu 24 z szybką wysyłką nawet w 24h. Aby sprawdzić dostępność i termin wysyłki skontaktuj się z obsługą sklepu pod adresem sklep@rolafol.pl lub zadzwoń na numer +48 797 043 743
Dane techniczne
grubość całkowita: 0,5mm
nośnik: żel akrylowy
klej: czysty akryl
przekładka: czerwona folia PE
odpor. temp. krótkotrwała: od -40 do 120°C
odpor. temp. długotrwała: od -40 do 90°C
minimalna temperatura do aplikacji: 18°C
optymalna temperatura do aplikacji: 22°C
pełna wytrzymałość połączenia: po 72 h
odporność na UV: tak
Adhezja dla temperatury 20°C (stal nierdzewna)
po 1 min. - 8 N/25mm
po 1 h - 15 N/25mm
po 72 h - 39 N/25mm
Charakterystyka produktu
Przezroczysta taśma wykonana z żelu akrylowego do łączenia materiałów o różnej chropowatości oraz o różnej rozszerzalności temperaturowej. Uzyskane połączenia są elastyczne, wypełniają nierówności, kompensują naprężenia oraz wibracje. Stosowane wszędzie tam gdzie połączenia muszą charakteryzować się wyjątkową wytrzymałością i trwałością pracując w skrajnie niekorzystnych warunkach. Specjalna formuła kleju umożliwia usunięcie taśmy bez pozostałości śladów kleju nawet po znacznym okresie czasu.
Najważniejsze właściwości
Dostępne formaty
Ten produkt w niektórych formatach i ograniczonych ilościach jest dostępny w ofercie sklepu Serwis 24 z dostawą w 24 godziny. Inne formaty lub większą ilość zamówisz kontaktując się bezpośrednio z biurem handlowym.
Składowanie produktu
Produkt należy przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 22°C i wilgotności 50% w szczelnym opakowaniu foliowym tak aby otwór gilzy znajdował się prostopadle do powierzchni składowania. Wskazane jest okresowe odwracanie rolki o 180° w przypadku wydłużonego czasu składowania. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne. Brzegi rolki należy zabezpieczyć folią bądź papierem silikonowym dobrze przylegającym do krawędzi cięcia w celu uniknięcia wypływu kleju oraz zabrudzeń mogących powodować sklejanie się krawędzi taśmy. W optymalnych warunkach produkt może być przechowywany do 18 miesięcy od daty produkcji bez utraty właściwości klejących.
Zastrzeżenia dotyczące aplikacji
Przed aplikacją produktu powierzchnia powinna być sucha i wolna o kurzu, zabrudzeń oraz zanieczyszczeń. Do czyszczenia powierzchni nie używać substancji antyadhezyjnych, mikrofobowych oraz rozpuszczalników na bazie benzyny. Niektóre powierzchnie, szczególnie z tworzyw sztucznych oraz lakierowane mogą wydzielać substancje antyadhezyjne lub opary rozpuszczalników, utrudniające lub uniemożliwiające aplikację produktu samoprzylepnego. Substancje te wchodzą w reakcję z klejami, co może po pewnym czasie powodować obniżenie lub całkowitą utratę siły przylegania materiału samoprzylepnego do podłoża. Nierówności powierzchni, chropowatość lub porowatość mogą ograniczać siłę przylegania.
Ograniczenie odpowiedzialności sprzedawcy
Wszystkie informacje, dane techniczne oraz zalecenia odnoszące się do produktów oferowanych przez naszą firmę mają charakter informacyjny. Ze względu na różnorodność materiałów, podłoży i odmiennych warunków aplikacji oraz pracy, nie możemy zagwarantować całkowitej skuteczności połączenia. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za decyzję, czy dany produkt jest odpowiedni do danych zastosowań przy konkretnych warunkach eksploatacji połączenia oraz za jego wykonanie.
TAŚMY I FOLIE DWUSTRONNIE KLEJĄCE
Firma ROLAFOL zajmuje się importem, produkcją i dystrybucją profesjonalnych materiałów dwustronnie klejących. Nasze wieloletnie doświadczenie łączy wiedzę specjalistyczną z kreatywnością, aby dostarczać najlepsze rozwiązania wspierające rozwój twojej firmy.
BIURO HANDLOWE
biuro@rolafol.pl
tel. +48 509 645 593
ZAMÓWIENIA
order@rolafol.pl
SKLEP / SERWIS 24
sklep@rolafol.pl
tel. +48 797 043 743