POLECANE PRODUKTY

Przezroczysta folia montażowa dwustronnie klejąca z obustronnym zabezpieczeniem kleju.

Sprawdź

RolaFoil 2179

Folia montażowa do łączenia elementów na dużych powierzchniach i skomplikowanych kształtach. Produkt przystosowany do cięcia laserem.

Przezroczysta folia montażowa dwustronnie klejąca z obustronnym zabezpieczeniem kleju.

Przezroczysta taśma żelowa dwustronnie klejąca wykonana z litego żelu akrylowego o gr. 0,5 mm

Sprawdź

RolaCryl 9050

Taśma wykonana z żelu akrylowego do łączenia różnych materiałów, różnej chropowatości oraz o różnej rozszerzalności temperaturowej.

Przezroczysta taśma żelowa dwustronnie klejąca wykonana z litego żelu akrylowego o gr. 0,5 mm

Czarna taśma piankowa dwustronnie klejąca z klejem akrylowym AUTOMOTIVE o gr. 1,0 mm

Sprawdź

RolaMount 2009

Taśma piankowa do łączenia materiałów o różnej rozszerzalności temperaturowej szczególnie na powierzchniach lakierowanych.

Czarna taśma piankowa dwustronnie klejąca z klejem akrylowym AUTOMOTIVE o gr. 1,0 mm

Cienka przezroczysta taśma foliowa dwustronnie klejąca z klejem akrylowym o gr. 0,18 mm

Sprawdź

RolaBond 2197

Taśma foliowa do łączenia gładkich i średniej chropowatości materiałów o podobnej rozszerzalności temperaturowej.

Cienka przezroczysta taśma foliowa dwustronnie klejąca z klejem akrylowym o gr. 0,18 mm

Taśmy i Folie dwustronnie klejące

tel. +48 509 645 593

biuro@rolafol.pl

1. Wszystkie informacje, dane techniczne oraz zalecenia odnoszące się do produktów oferowanych przez naszą firmę mają charakter informacyjny. Ze względu na różnorodność materiałów, podłoży i odmiennych warunków aplikacji oraz pracy, nie możemy zagwarantować całkowitej skuteczności połączenia. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za decyzję, czy dany produkt jest odpowiedni do danych zastosowań przy konkretnych warunkach eksploatacji połączenia oraz za jego wykonanie. Ewentualne roszczenia, zwłaszcza finansowe, będą rozpatrywane tyko do wysokości wartości zakupionego produktu, a Rola-Fol nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na mieniu i osobach w wyniku nieprawidłowego montażu lub zastosowania niewłaściwego produktu. Nieskuteczność wykonanego połączenia nie może być podstawą zwrotu zamówienia i podlega jedynie ogólnym warunkom gwarancji producenta.

 

2. Nasze produkty są przygotowywane na indywidualne zamówienie. Zamawiający jest zobowiązany do sprawdzenia czy informacje zawarte w potwierdzeniu realizacji zamówienia, przesłanym przez sprzedającego, są zgodne ze złożonym zamówieniem. Szczególne znaczenie ma to w odniesieniu do terminów realizacji zamówień, które mogą być różne dla różnych produktów jak i zamawianych ilości.

 

3. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w realizacji dostaw realizowanych przez firmy kurierskie.

 

4. Po odbiorze zamówienia nie ma możliwości zwrotu ani wymiany zamówionych produktów. Zwrot lub wymiana są możliwe jedynie w przypadku błędu sprzedawcy lub zniszczenia przesyłki przez firmę kurierską (wymagany jest protokół uszkodzenia spisany w obecności kuriera).

 

5. Sprzedawca ma prawo odmówić realizacji płatności za pobraniem jeśli zamówienie zawiera produkty, które wymagają specjalnego przygotowania. W takiej sytuacji obsługa sklepu kontaktuje się z zamawiającym osobiście w celu ustalenia dalszego postępowania. Wysyłki do osób fizycznych realizowane są jedynie po podaniu numeru NIP oraz wcześniejszym opłaceniu zamówienia.

 

6. W przypadku przekroczenia ustalonej minimalnej kwoty zamówienia uprawniającej do bezpłatnej dostawy, koszt dostawy zostanie anulowany przez obsługę sklepu i nie będzie widoczny w systemowym potwierdzeniu realizacji zamówienia. Wyjątek stanowią przesyłki, które przekraczają wagę 20 kg lub jeden z wymiarów przesyłki przekracza 100 cm. W takiej sytuacji koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie i uwzględniony w przesłanym potwierdzeniu realizacji zamówienia. 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do twojej dyspozycji.

Zasady realizacji zamówień w sklepie www.rolafol.pl