Zakupy
Zapytania produkcyjne

biuro@rolafol.pl

Obsługa sprzedaży

tel. + 48 509 645 593

sklep@rolafol.pl

ul. Stabłowicka 118

54-062 Wrocław

Produkty
ROLAFOL taśmy samoprzylepne dwustronnie klejące, folie samoprzylepne dwustronnie klejące, rzepy samoprzylepne

Taśmy i Folie dwustronnie klejące

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

tel. +48 509 645 593

sklep@rolafol.pl

Ograniczona działalność  w dniach od 19.07 do 31.07.2022 - dowiedz się więcej...

DARMOWA DOSTAWA - już od 200 PLN !

1. Ograniczenie odpowiedzialności sprzedawcy.

Wszystkie informacje, dane techniczne oraz zalecenia odnoszące się do produktów oferowanych przez naszą firmę mają charakter informacyjny. Ze względu na różnorodność materiałów, podłoży i odmiennych warunków aplikacji oraz pracy, nie możemy zagwarantować całkowitej skuteczności połączenia. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za decyzję, czy dany produkt jest odpowiedni do danych zastosowań przy konkretnych warunkach eksploatacji połączenia oraz za jego wykonanie. Ewentualne roszczenia, zwłaszcza finansowe, będą rozpatrywane tyko do wysokości wartości zakupionego produktu, a sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na mieniu i osobach w wyniku nieprawidłowego montażu lub zastosowania niewłaściwego produktu. Nieskuteczność wykonanego połączenia nie może być podstawą zwrotu zamówienia i podlega jedynie ogólnym warunkom gwarancji producenta.

 

2. Platforma zamówień internetowych

Sprzedawca udostępnia stronę internetową www.rolafol.pl, która jest platformą komunikacji zamawiającego ze sprzewdawcą, umożliwiającą składanie zamówień. Strona, o której mowa nie jest sklepem internetowym w rozumieniu prawa handlowego i jest kierowana jedynie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Operatorem platformy a zarazem sprzedawcą jest firma PHU ROLA-FOL MARIUSZ SINGLER zarejestrowaną w CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ prowadzącą działalność pod numerem REGON 020645394 we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 118. Platforma zamówień internetowych służy jedynie do wygenerowania zamówienia i przesłania go do sprzedawcy. Dalszy proces realizacji i weryfikacji zamówienia jest obsługiwany przez obsługę sprzedaży biura handlowego na zasadach B2B.

 

3. Zamówienie.

Po przesłaniu zamówienia za pośrednictwem platformy zamówień internetowych, zamawiający otrzyma potwierdzenie jego zarejestrowania wraz z kopią zamówienia. Po zweryfikowaniu danych zawartych w zamówieniu obsługa sprzedaży nada zamówieniu właściwy numer roboczy oraz prześle zamawiającemu potwierdzenie rozpoczęcia procesu jego realizacji. O każdej zmianie statusu zamówienia obsługa sprzedaży będzie informowała zamawiającego osobnym emailem. Zamówienie można złożyć również w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie podając email zamawiającego, który jest niezbędny do dalszego procesu realizacji zamówienia. Akceptacja braku możliwości zwrotu zamówienia jest niezbędna do rozpoczęcia procesu jego realizacji.

 

4. Potwierdzenie rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia.

Potwierdzenie rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia zawiera fakturę Proforma do zamówienia, szacowany termin wysyłki, wykaz zamówionych produktów, ceny jednostkowe produktów, całkowitą kwotę do zapłaty uwzględniającą koszt wysyłki, a także dane niezbędne do dokonania płatności za zamówienie. Jeśli zamówienie zawiera produkty aktualnie niedostępne na stanie magazynowym lub produkty wymagające specjalnego przygotowania, sprzedawca poinformuje zamawiającego o tym fakcie w wygenerowaniem potwierdzeniu. Do momentu opłacenia zamówienia zamawiający może dowolnie modyfikować zamówienie lub zrezygnować z zamówienia bez informowania o tym fakcie sprzedawcy. 

 

5. Rabat i oferty specjalne

Rabat jest naliczany automatycznie po wpisaniu kodu rabatowego we właściwym polu formularza zamówienia lub może zostać dodany przez obsługę sprzedaży i uwzględniony w przesłanym potwierdzeniu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Wszystkie oferty specjalne są uwzględniane tylko przez obsługę sprzedaży i są zawarte w przesłanym potwierdzeniu rozpoczęcia realizacji zamówienia.

 

6. Płatność.

Zamówienie należy opłacić przed wysyłką przelewem tradycyjnym lub jedną z metod płatności elektronicznych oferowanych przez sprzedawcę za pośrednictwem operatora Przelewy24 lub przelewem BLIK na numer telefonu podany w potwierdzeniu. Wybór formy płatności jest możliwy dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rozpoczęcia realizacji zamówienia, które zawierające dane do płatności oraz link do płatności elektronicznych. Opłacenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków jego realizacji. Po opłaceniu zamówienia nie ma możliwości jego odwołania jak również dokonania jakichkolwiek zamian. Zamówienie nieopłacone zostanie automatycznie anulowane po upływie 7 dni bez konieczności informowania o tym fakcie zamawiającego. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia z poziomu strony internetowej przed jego zweryfikowaniem przez sprzedawcę.

 

7. Realizacja zamówienia.

Zamówienie jest przekazywane do kompletowania po odnotowaniu wpłaty. Skompletowane zamówienie jest przekazywane do wysyłki najpóźniej następnego dnia roboczego. Na życzenie zamawiającego sprzedawca może dokonać wysyłki częściowej zamówienia dla produktów dostępnych a w terminie późniejszym dokonać wysyłki produktów oczekujących na produkcję. Wszelkie ustalenia dotyczące wysyłki częściowej wymagają ustaleń w formie pisemnej z zachowaniem ciągłości korespondencji. 

 

8. Wysyłka zamówienia.

Sprzedawca poinformuje zamawiającego gdy przesyłka z zamówieniem zostanie wysłana, przesyłając emailem potwierdzenie wysyłki zamówienia. Dane niezbędne do śledzenia przesyłki są podane w przesłanym potwierdzeniu wysyłki zamówienia. Od tej chwili o statusie przesyłki będzie informowała firma kurierska realizujący dostawę. Zamawiający jest zobowiązany do jej odbioru w ustalonym przez firmę kurierską terminie. W przypadku braku możliwości odebrania przesyłki, zamawiający jest zobowiązany do samodzielnego kontaktu z firmą kurierską i ustalenia innej dogodnej daty doręczenia. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia dostaw realizowanych przez firmę kurierską. Przesyłka nieodebrana zostanie zwrócona do punktu odbioru zamówień. Ponowna wysyłka może zostać zrealizowana po opłaceniu przez zamawiającego kosztów kolejnej wysyłki lub zostać odebrane w punkcie odbioru zamówień.

 

9. Odbiór własny zamówienia.

Zamówienie można odebrać osobiście w Punkcie Odbioru Zamówień we Wrocławiu na ul. Stabłowickiej 118, po uprzednim otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Zamówienie można odebrać tylko w wyznaczonych godzinach pracy punktu. Odbiory własne są realizowane nieodpłatnie.

 

10. Koszt dostawy.

Zamawiający jest informowany na każdym etapie zamówienia o koszcie dostawy. Informacja o aktualnych kosztach wysyłki jest dostępna na stronie internetowej w zakładce "DOSTAWA" ( https://www.rolafol.pl/delivery). Sprzedawca zastrzega sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty do kosztu wysyłki w przypadku gdy wymiary przesyłki są ponadgabarytowe (max. gabaryt 30cm x 30cm x 80cm), waga przesyłki przekracza 20 kg, spakowanie do jednej paczki nie jest możliwe ze względu na ryzyko uszkodzenia zawartości zamówienia i przesyłka składa się z kilku paczek. Sprzedawca zawsze informuje o tym fakcie zamawiającego kontaktując się osobiście z zamawiającym.

 

11. Zwrot i wymiana.

Zwrot ani wymiana nie są możliwe, z wyjątkiem sytuacji błędu sprzedawcy lub zniszczenia zawartości przesyłki przez firmę kurierską (wymagany jest protokół uszkodzenia spisany w obecności kuriera).

 

12. Faktura VAT.

Po odnotowaniu zapłaty za zamówienie zostanie wystawiona faktura VAT. Faktura jest przesyłana do zamawiającego na podany podczas składania zamówienia adres e-mail po zrealizowaniu dostawy.

 

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do twojej dyspozycji.

Regulamin realizacji zamówień