Zakupy
Produkcja

tel. + 48 509 645 593

pn.-pt. od 7.00 do 18.00

biuro@rolafol.pl

Punkt odbioru zamówień

tel. + 48 509 645 593

pn.-pt. od 12.00 do 16.00

sklep@rolafol.pl

ul. Stabłowicka 118

54-062 Wrocław

Produkty

Taśmy i Folie dwustronnie klejące

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

tel. +48 509 645 593

sklep@rolafol.pl

Zamknięte w dniach od 13.06 do 15.06.2022 !

1. Ograniczenie odpowiedzialności sprzedawcy.

Wszystkie informacje, dane techniczne oraz zalecenia odnoszące się do produktów oferowanych przez naszą firmę mają charakter informacyjny. Ze względu na różnorodność materiałów, podłoży i odmiennych warunków aplikacji oraz pracy, nie możemy zagwarantować całkowitej skuteczności połączenia. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za decyzję, czy dany produkt jest odpowiedni do danych zastosowań przy konkretnych warunkach eksploatacji połączenia oraz za jego wykonanie. Ewentualne roszczenia, zwłaszcza finansowe, będą rozpatrywane tyko do wysokości wartości zakupionego produktu, a sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na mieniu i osobach w wyniku nieprawidłowego montażu lub zastosowania niewłaściwego produktu. Nieskuteczność wykonanego połączenia nie może być podstawą zwrotu zamówienia i podlega jedynie ogólnym warunkom gwarancji producenta.

 

2. Zamówienie.

Po przesłaniu zamówienia jego kopia zostanie przesłana na adres e-mail zamawiającego. Po zweryfikowaniu danych zawartych w zamówieniu Obsługa Realizacji Zamówień nada zamówieniu numer roboczy i prześle zamawiającemu potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji. O każdej zmianie statusu zamówienia Obsługa Realizacji Zamówień będzie informowała zamawiającego osobnym emailem. 

 

3. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

Potwierdzenie zawiera szacowany termin wysyłki, wykaz zamówionych produktów, ceny oraz kwotę do zapłaty po rozliczeniu przysługujących rabatów a także dane do dokonania płatności za zamówienie w przypadku opłacania zamówienia przed wysyłką. Jeśli zamówienie zawiera produkty aktualnie niedostępne na stanie magazynowym sklepu lub produkty wymagające specjalnego przygotowania, sprzedawca poinformuje zamawiającego o konieczności opłacenia zamówienia przed uruchomieniem produkcji oraz poda maksymalny termin dostawy zamówienia.  

 

4. Płatność.

Zamówienie można opłacić przed wysyłką przelewem tradycyjnym lub jedną z metod płatności elektronicznych. Opcjonalnie zamówienie można opłacić za pobraniem przy dostawie lub gotówką w Punkcie Odbioru Zamówień przy odbiorze własnym z wyłączeniem zamówień, które zawierają produkty aktualnie niedostępne na stanie magazynowym sprzedawcy lub wymagają specjalnego przygotowania. W takim przypadku Obsługa Realizacji Zamówień po zweryfikowaniu zamówienia poprosi zamawiającego o opłacenie zamówienia przed rozpoczęciem jego przygotowania. 

 

5. Wysyłka zamówienia.

Zamówienia są przekazywane do wysyłki po odnotowaniu wpłaty za zamówienie na rachunku sprzedawcy dla zamówień opłacanych przed wysyłką lub niezwłocznie po jego przygotowaniu w przypadku płatności za pobraniem. Zamówienia opłacane przed rozpoczęciem produkcji są przekazywane do wysyłki po skompletowaniu całości zamówienia.

 

6. Dostawa zamówienia.

Sprzedawca poinformuje zamawiającego gdy przesyłka z zamówieniem zostanie przekazana do wysyłki. Od tej chwili o statusie przesyłki będzie informował przewoźnik obsłygujący wysłaną paczkę z zamówieniem. Sprzedawca gwarantuje jedną bezpłatną próbę doręczenia przesyłki. Zamawiający jest zobowiązany do jej odbioru w ustalonym terminie. W przypadku braku możliwości odebrania przesyłki kurierskiej, zamawiający jest zobowiązany do kontaktu z firmą kurierską i ustalenia innej daty dostawy. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia dostaw realizowanych przez firmy kurierskie. Przesyłki nieodebrane zostaną zwrócone do Punktu Odbioru Zamówień. Ponowna wysyłka może zostać zrealizowana po opłaceniu kosztów kolejnej wysyłki lub zamówienie może zostać odebrane bezpłatnie w Punkcie Odbioru Zamówień.

 

7. Odbiór własny zamówienia.

Zamawiający może samodzielnie odebrać zamówienie, po otrzymaniu e-maila z informacją, iż zamówienie jest gotowe do odbioru. Sprzedawca nie pobiera dodatkowej opłaty za możliwość odbioru własnego zamówienia. Zamówienie będzie oczekiwać na odbiór w Punkcie Odbioru Zamówień we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 118 w godzinach podanych w przesłanym powiadomieniu. Po upływie 10 dni sprzedawca rozpocznie naliczanie dodatkowej opłaty za magazynowanie przesyłki w kwocie 5,00 PLN za każdy dodatkowy dzień. Opłata za magazynowanie musi zostać uregulowana przed wydaniem zamówienia lub ponowną wysyłką. 

 

8. Koszt dostawy.

Zamawiający jest informowany na każdym etapie zamówienia o koszcie dostawy. Informacja o kosztach wysyłki oraz rabatach jest dostępna na stronie https://www.rolafol.pl/delivery. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty do kosztu wysyłki w przypadku gdy wymiary przesyłki są ponadgabarytowe (max. gabaryt 30cm x 30cm x 80cm), lub waga przesyłki przekracza 20 kg lub spakowanie do jednej paczki nie jest możliwe ze względu na ryzyko uszkodzenia zawartości zamówienia i przesyłka składa się z kilku paczek. Sprzedawca zawsze informuje o tym fakcie zamawiającego kontaktując się osobiście z Zamawiającym.

 

9. Zwrot i wymiana.

Zwrot ani wymiana nie są możliwe, z wyjątkiem sytuacji błędu sprzedawcy lub zniszczenia zawartości przesyłki przez firmę kurierską (wymagany jest protokół uszkodzenia spisany w obecności kuriera). Akceptacja braku możliwości zwrotu zamówienia jest niezbędna do rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia.

 

10. Faktura VAT.

Po odnotowaniu zapłaty za zamówienie automatycznie zostanie wystawiona faktura VAT. Faktura jest przesyłana do Zamawiającego na podany w zamówieniu adres e-mail. W przypadku częściowego opłacenia zamówienia lub opłacenia zamówienia w całości przed rozpoczęciem produkcji zostanie wystawiona faktura zaliczkowa VAT. Po zrealizowaniu zamówienia zamawiający wraz z dostawą otrzyma fakturę końcową. Faktura VAT do zamówienia opłacanego za pobraniem lub gotówką zostanie wystawiona po odnotowaniu faktu odbioru zamówienia przez zamawiającego.

 

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do twojej dyspozycji.

Regulamin realizacji zamówień w sklepie www.rolafol.pl