Otrzymasz indywidualną wycenę produkcyjną dla podanych parametrów oraz szacowany termin realizacji. Jeśli interesują cię różne szerokości, podaj je oddzielając przecinkiem.
Taśma rzepowa powlekana grubą warstwą wysokiej jakości kleju kauczukowego, dzięki której doskonale nadaje się do aplikacji nawet na powierzchniach chropowatych oraz strukturalnych. Umożliwia łączenia materiałów o niskim napięciu powierzchniowym takich jak PP oraz PE. To doskonałe rozwiązanie do uzyskania połączeń rozłącznych z zachowaniem wysokiej wytrzymałości na siły ścinające.
bardzo dobra przyczepność początkowa
klej wysokiej finalnej sile klejenia
odporna na wilgoć
Produkt należy przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 22°C i wilgotności 50% w szczelnym opakowaniu foliowym tak aby otwór gilzy znajdował się prostopadle do powierzchni składowania. Wskazane jest okresowe odwracanie rolki o 180° w przypadku wydłużonego czasu składowania. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne. Brzegi rolki należy zabezpieczyć folią bądź papierem silikonowym dobrze przylegającym do krawędzi cięcia w celu uniknięcia wypływu kleju oraz zbrudzeń mogących spowodować sklejanie się krawędzi taśmy. W optymalnych warunkach produkt może być przechowywany do 6 miesięcy od daty produkcji bez utraty właściwości klejących.
- grubość całkowita ok 5,0 mm
- rzep poliamidowy
- klej kauczukowy modyfikowany
- przekładka z białego papieru silikonowego
- odporność temp. krótkotrwała od -10 do 60 °C
- odporność temp. długotrwała od -10 do 50 °C
- minimalna temperatura do aplikacji 0 °C
- optymalna temperatura do aplikacji 22 °C
- pełna wytrzymałość połączenia po 24 h
- niska odporność na UV
Adhezja dla temperatury 20°C (N/25mm)
- po 1 min. 20
- po 1 h 25
- po 48 h 33
tel. +48 509 645 593
biuro@rolafol.pl
Regulamin
Kontakt
Ważne
Regulamin
Kontakt
Ważne
Regulamin
Kontakt
Ważne