Zapytaj o cenę i dostępność dla tego produktu.

Otrzymasz indywidualną wycenę produkcyjną dla podanych parametrów oraz szacowany termin realizacji. Jeśli interesują cię różne szerokości, podaj je oddzielając przecinkiem.

Ilość [mb]: (tylko szerokość 500mm)
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Twoje uwagi do zapytania:
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przezroczysta folia montażowa z obustronnym zabezpieczeniem 

RolaFoil 2179

Przezroczysta folia montażowa z obustronnym zabezpieczeniem kleju, do łączenia elementów na dużych powierzchniach i skomplikowanych kształtach. Dedykowana do łączenia materiałów o małej i średniej chropowatości. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju o wysokiej lepkości doskonale wypełniającego pory na łączonych powierzchniach. Uzyskane połączenia, są cienkie i sztywne o bardzo wysokiej odporności na mechaniczne oderwanie. Folia charakteryzuje się również wysoką przezroczystością zapewniając bardzo małą widoczność połączenia na materiałach transparentnych. Posiada podwyższoną odporność na promieniowanie UV. Dzięki zastosowaniu obustronnego zabezpieczenia powierzchni z klejem można ją dowolnie przycinać do żądanych kształtów.

 

możliwość obróbki laserem 

możliwość dowolnego formatowania za pomocą nożyka

bardzo wysoka siła klejenia 

odporność na działanie podwyższonej temperatury

odporność na działanie wilgoci

odporność na starzenie

 

 

Pobierz kartę produktu i cennik 

 

Produkt należy przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C i wilgotności 60% w szczelnym opakowaniu foliowym tak aby otwór gilzy znajdował się prostopadle do powierzchni składowania. Wskazane jest okresowe odwracanie rolki o 180° w przypadku wydłużonego czasu składowania. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne. W optymalnych warunkach produkt może być przechowywany do 18 miesięcy od daty produkcji bez utraty właściwości klejących.

Dane techniczne

 

- grubość całkowita 0,22 mm

- nośnik z przezroczystej folii PET

- klej akrylowy modyfikowany

- 1 przekładka z czerwonej folii PP

- 2 przekładka z kartonu silikonowego

- odporność  temp. krótkotrwała od -40 do 150 °C

- odporność  temp. długotrwała od -40 do 100 °C

- minimalna temperatura do aplikacji 10 °C

- optymalna temperatura do aplikacji 22 °C

- pełna wytrzymałość połączenia po 24 h

- wysoka odporność na UV

 

Adhezja dla temperatury 20°C (N/25mm)

- po 1 min. 18

- po 1 h 30

- po 24 h 36

TAŚMY I FOLIE DWUSTRONNIE KLEJĄCE

tel. +48 509 645 593

biuro@rolafol.pl

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne

Regulamin

Kontakt

Ważne